ماشین سازی صفاری

درآمد دستگاه قطعه شویی

فهرست مطالب

درآمد دستگاه قطعه شویی
درآمد دستگاه قطعه شویی

 

درآمد دستگاه قطعه شویی

امروزه با توجه به نیاز کارخانه های صنعتی به شستشوی قطعات، درآمد دستگاه قطعه شویی در حال افزایش است. اما همیشه افرادی که در این حوزه فعالیت دارند این سوال را می پرسند که درآمد این کار چقدر است؟ ما قصد داریم ابتدا با بررسی کردن برخی عوامل میزان درآمد حاصل از این کار را برای شما شرح دهیم.

ابتدا باید بدانید میزان درآمد شما بستگی به نوع فعالیتتان دارد. شما می توانید برای ماشین های سبک، سنگین، نیمه سنگین و فوق سنگین قطعه شویی انجام دهید.  برای انجام دادن هر کدام از این کارها شما نیاز به خرید دستگاه مرتبط با آن هستید. اما این نکته را باید یادآور شد که این دستگاه ها تنها در همین 4 مدل وجود دارند، پس هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

شرکت های زیادی هستند که به فروش این دستگاه ها پرداخته اند. با خرید هر کدام از این دستگاه ها می توانید کارتان را شروع کنید. ماشین سازی صفاری این تضمین را به شما می دهد که با کیفیت ترین دستگاه موجود را دریافت کرده و به راحتی بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

پس از خرید شما نیاز به یک مکان دارید که کارتان را آنجا شروع کنید. معمولا برای این کار یک کارگاه یا مغازه اجاره می شود که بسته به بودجه شما می تواند این رقم متفاوت باشد. پس برای کسب درآمد از دستگاه قطعه شویی نیاز است که ابتدا دستگاه را خریداری کنید.

درآمد قطعه شویی در ماه اول چقدر است؟

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، ابتدا با صرف هزینه نه چندان زیاد اقدام به خرید دستگاه کنید و سپس یک مکان را برای انجام کار اجاره کنید. در ماه اول با توجه به اینکه فعلا آشنایی چندانی با کار ندارید و باید برای جذب مشتری فعالیت داشته باشید، این درآمد بین 1.5 تا 2 میلیون تومان متغیر است.

در ماه های بعد که با روال کار بیشتر آشنا شوید و مشتری های خاص خود را پیدا کنید می توانید درآمد ماهیانه 4 تا 5 میلیون تومان هم داشته باشید. برای داشتن درآمدی خوب می توانید از دستگاه های موتور شویی، سیلندر شویی استفاده کنید. با خرید هر کدام از این دستگاه ها شما تنها با هزینه ای کم توانسته اید به یک درآمد بسیار خوب برسید.

فواید دستگاه قطعه شویی

با خرید این دستگاه ها شما نیازی به استخدام افراد بیشتر برای شستشوی قطعات ندارید. دستگاه به صورت اتومات است و نیازی به حضور فرد دیگری نیست. پس صرفه جویی کردن در هزینه ها یکی از اصلی ترین فایده هایی است که دستگاه های قطعه شویی دارند.

یکی از عوامل مهم دیگری که باعث می شود شما را در خرید دستگاه ترغیب کند قابلیت شستشو قطعات با سرعت بالا است. کافی است شما یک پودر قطعه شویی تهیه کنید بعد از آن دستگاه در سریع ترین زمان ممکن قطعاتی تمیز و بدون هرگونه چربی را به شما تحویل میدهد.

برای برخی جای سوال است که دستگاه چه مقدار آب مصرف می کند؟ قطعا میزان آب مصرفی توسط دستگاه بسیار کمتر از میزان آبی است که به صورت شستشوی دستی انجام می شود. تمامی دستگاه ها به صورت بهینه ساخته شده اند و خیالتان از بابت هدر رفتن و مصرف آب راحت باشد.

کسب درآمد از دستگاه های قطعه شویی

دستگاه هایی که توسط ما تولید و عرضه می شوند در هر چهار مدل سبک، سنگین، نیمه سنگین و فوق سنگین موجود است. ما می توانیم هر کدام  از این دستگاه ها را برای هر کجای کشور که بخواهید ارسال کنیم. تمامی دستگاه های تولید شده توسط ماشین سازی صفاری از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار هستند.

شاید برای برخی افراد سوال باشد که برای کارگاه های دیزلی بهتر است از چند دستگاه استفاده شود؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت بستگی به نوع کارگاه دارد، اما معمولا برای این کارگاه ها دو دستگاه مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب