درباره ماشین سازی صفاری

استفاده از دستگاه های مدرن ، مجهز و ایمن مبتنی بر علم روز برای شستشو و چربی زدایی انواع قطعات و ماشین آلات چرب کارخانه جات ، کارگاه ها ، تعمیرگاه های ماشین های سبک ، نیمه سنگین و سنگین ، تعمیرگاه های ماشین های دیزلی و بنزینی و ... هنگام تعمیرات اساسی، بازسازی و یا رنگ آمیزی در واحدهای مختلف صنعتی با رعایت اصول پاکیزگی محیط زیست موجب کارایی بیشتر و تولید بهتر استفاده کنندگان خواهد بود.

شرکت ماشین سازی صفاری با بیش از دو دهه تجربه در امر ماشین سازی با توجه به بازخوردی که از مشتریان خود گرفته و همچنین تکیه بر علم روز توانسته است دستگاه های شستشو و جرثقیل کارگاهی با توان و راندمان بالا تولید نماید. این شرکت با شناخت مسائل و مشکلات امر آلودگی در واحدهای مختلف صنعتی و کارگاهی پرداخته و با ساخت انواع دستگاههای با کیفیت بالا و آلایندگی پایین به طور عمومی و اختصاصی در جهت صرفه جویی در وقت، هزینه ها و کیفیت مطلوب توانسته نیاز مصرف کنندگان را تامین نماید.

هم اکنون کارخانجات ، تعمیرگاه ها ، نمایندگی های خوردوهای سبک و سنگین و کارگاه های بسیاری در نقاط مختلف جهت شستشوی قطعات و ماشین آلات خود از دستگاه ها و تاسیسات شستشوی ساخت ماشین سازی صفاری استفاده می نمایند. این شرکت جهت استفاده بهینه مصرف کنندگان دستگاه ها را متناسب با نیاز واقعی واحدهای صنعتی برای استفاده از حداقل هزینه و کمترین زمان با کیفیت مطلوب در مدل های گوناگون تولید و ارائه می نماید.

تفاوت ما در نوع نگرش ماست.

از نگاه ما، صرف هزینه‌های گزاف ساخت تبلیغات اغواگر کاری بیهوده و توهین به هوش و شعور مشتریان می‌باشد. با این وجود، ما همواره سعی داریم هزینه‌های تبلیغات اضافی را از دوش مشتری برداشته و تولیدات خودت را با مناسب‌ترین قیمت و در عین حال با کیفیت بالا عرضه کنیم.
بهترین تبلیغ، کیفیت بالا و قیمت مناسب است. رمز موفقیت ما همین است.

از نگاه ما، سرمایه یک شرکت، رضایت مشتریان و اعتمادشان به آن شرکت است.
این مسئله مهم باعث شده تا ما در این سال‌ها رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را سرلوحه خود قرار دهیم.  ازجمله :
- آموزش کامل کار با دستگاه‌ و نکات طلایی تعمیر و نگهداری، برای داشتن عمری طولانی و پایدار و حداکثر بازدهی
- ۱ سال تمام گارانتی تمام تولیدات شرکت
- خدمات پس از فروش تا ۲۰ سال.
- فروش آخر خط نیست. تعامل ما با مشتری، پس از فروش، تازه آغاز میشود.

برای مشاوره، راهنمایی و چاره‌جویی برای هر چالشی مربوط به دستگاه، کارشناس ما درخدمت شماست.

مشاوره رایگان:  09132946181