ماشین سازی صفاری

دستگاه قطعه شویی و 2 روش رایج در شستشو

فهرست مطالب

دستگاه قطعه شویی و 2 روش رایج در شستشو

دستگاه قطعه شو ترکیبی

برای خرید دستگاه قطعه شویی به چه فاکتور هایی باید توجه کنید؟ چه عواملی می تواند شما را در خرید دستگاه های قطعه شویی بیشتر راهنمایی کند.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات دستگاه های قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

استفاده از دستگاه قطعه شویی مناسب برای شستشوی قطعات نکته بسیار مهمی است که هم در سرعت شستشو و کیفیت شستشو و هم در سلامت قطعات شما بسیار موثر است.

این نوع دستگاه ها انواع مختلفی دارند و بسته به کاربردی که شما می خواهید می توانید مدل مورد نظرتان را با توجه به اندازه و نوع قطعات انتخاب کنید.

رایج ترین روش های شستشو با دستگاه قطعه شویی

برای شستشوی دستگاه های شوینده قطعات روش های مختلفی وجود دارند که برخی از معروف ترین این روش ها عبارت اند از: شستشو به صورت دستی، شستشو به صورت تمام اتوماتیک، شستشو به صورت اولتراسونیک و immersion agitation.

شستشو به صورت دستی

در این نوع ماشین ها از یک سینک ساده و برخی تجهیزات دییگر استفاده شده است. از این نوع دستگاه ها برای شستشوی قطعات با تعداد کم استفاده می شود. به طور معمول استفاده از این دستگاه ها کمتر از 45 دقیقه زمان می برد.

از این نوع دستگاه ها می توان برای قطعاتی استفاده کرد که به فشار بالای آب برای تمیز شدن نیازی ندارند.

شستشو به صورت اتوماتیک

شستشو با این نوع دستگاه ها معمولا بیش از 45 دقیقه زمان می برد. با استفاده از دستگاه قطعه شویی اتوماتیک می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

با استفاده از این نوع دستگاه ها می توانید تعداد قطعات بیشتری را در روز شستشو دهید. میزان تمیز شدن قطعات با این دستگاه ها بسیار بیشتر از دستگاه های دستی می باشد.

برای خرید دستگاه قطعه شویی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب