دستگاه قطعه شو ترکیبی
دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-1800
23 دی 1397
https://autopac.ir/wp-content/uploads/2020/01/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88%DB%8C.jpg
مواد شوینده دستگاه های قطعه شویی و موتور شویی
23 دی 1397

جزئیات دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-2000

طول دستگاه
200 سانتی متر
عرض دستگاه
210 سانتی متر
ارتفاع دستگاه
190 سانتی متر
وزن دستگاه
---
حجم مخزن
920 لیتر
سیستم گرمایشی
گاز - گازوئیل - برق
برق ورودی
سه فاز - تک فاز
قطر سبد شستشو
180 سانتی متر
ارتفاع کارگیر
90 سانتی متر
ظرفیت بارگزاری
1000 کیلوگرم

دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-2000:

این دستگاه ها بیشتر برای قطعه سازان و نمایندگی های خودرو و کارگاه های مکانیکی سواری توصیه می شود. چربی زدایی از کلیه قطعات ماشین آلات سبک مانند خودروهای سواری از موارد مصرف این دستگاه قطعه شو ترکیبی می باشد. این خودروها شامل محصولات تولید ایران خودرو ، سایپا ، مدیران خودرو و دیگر شرکت های تولید کننده ماشین های سبک می باشد.

چربی زدایی از کلیه قطعات ماشین آلات سبک مانند خودروهای سواری از موارد مصرف این دستگاه قطعه شویی می باشد. این خودروها شامل محصولات تولید ایران خودرو ، سایپا ، مدیران خودرو و دیگر شرکت های تولید کننده ماشین های سبک می باشد. این دستگاه ها بیشتر برای قطعه سازان و نمایندگی های خودرو و کارگاه های مکانیکی سواری توصیه می شود.

استفاده از دستگاه های مدرن، برای شستشوی انواع قطعات و ماشین آلات در صنایع مختلف امری مهم است. این امر هنگام تعمیرات اساسی، بازسازی و یا رنگ آمیزی در واحدهای مختلف صنعتی، باعث رعایت اصول پاکیزگی محیط زیست میباشد. همین امر موجب کارایی بیشتر و تولید بهتر استفاده کنندگان خواهد بود.

ماشین سازی صفاری با سالها تجربه و با ارائه دستگاههای متنوع و گوناگون، به طور عمومی و اختصاصی در جهت صرفه جویی در هزینه ها ، وقت و ساخت دستگاه های شستشوی قطعه با کیفیت مطلوب توانسته نیاز مصرف کنندگان را تامین نماید.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش یکی مهم ترین خدمات ما می باشد. این امر باعث کاهش دغدغه مشتری و آسودگی خاطر وی می باشد. این خدمات شامل تعمیر و عیب یابی در صورت خرابی می باشد. همچنین راهنمایی های تلفنی در جهت سرعت بخشیدن به عملیات ، از دیگر خدمات مجموعه ماشین سازی صفاری می باشد. در صورت داشتن هر گونه مشکل و یا درخواست مشاوره با کارشناسان ماشین سازی صفاری تماس بگیرید.

 

متریال های استفاده شده در دستگاه ها به راحتی قابل تهیه بوده و باعث سهولت و تسریع در تعمیرات و خدمات پس از فروش میباشد

قبل و بعد از شستشو قطعه توسط دستگاه

دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-2000دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-2000

نمونه ویدیو از کار دستگاه شستشو

دستگاه قطعه شو ترکیبی DH-2000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *