دستگاه قطعه شو صندوقی
دستگاه قطعه شو صندوقی DB-1000
6 مرداد 1397

جزئیات قطعه شو صندوقی DB-800

ارتفاع با درب بسته
 103 سانتی متر
ارتفاع با درب باز
170 سانتی متر 
عرض دستگاه
 100 سانتی متر
طول دستگاه
95 سانتی متر 
وزن دستگاه
--- 
حجم مخزن
 100 لیتر
سیستم گرمایشی
 برق
برق ورودی
 تک فاز
قطر سبد شستشو
 75 سانتی متر
ارتفاع کارگیر
 55 سانتی متر
ظرفیت بارگزاری
 200 کیلوگرم

دستگاه قطعه شو صندوقی مدل DB-800:

این دستگاه ها بیشتر برای قطعه سازان و نمایندگی های خودرو و کارگاه های مکانیکی سواری توصیه می شود. چربی زدایی از کلیه قطعات ماشین آلات سبک مانند خودروهای سواری از موارد مصرف این دستگاه می باشد. این خودروها شامل محصولات تولید ایران خودرو ، سایپا ، مدیران خودرو و دیگر شرکت های تولید کننده ماشین های سبک می باشد.

دستگاه قطعه شور یا سیلندر شور که به نام‌های دستگاه قطعه شویی و دستگاه موتور شویی نیز رایج است؛ از کاربردی ترین دستگاه‌ها در مکانیکی‌ها، تعمیرگاه‌های مجاز، کارگاه‌های صنعتی و نمایندگی‌های خودرو است. از دستگاه قطعه شویی برای شستشوی قطعات خودروهای سواری و ماشین سنگین استفاده می شود. کاربرد دستگاه قطعه شور برای شستشوی قطعات مکانیکی موتور خودرو، سیلندر خودرو و دیگر قطعاتی از خودروست که تمیز کردن آنها کمی دشوار است. از این رو به آن دستگاه موتور شویی نیز گفته می‌شود که به راحتی آلودگی را از آن‌ها پاک می‌کند.

هنگامی که تعمیرکاران خودرو یا صنعتگران اقدام به تعمیر یا تولید یک قطعه از موتور خودرو می کنند برای اینکه براده‌ها، روغن‌های صنعتی، چربی و … از قطعه پاک شود و تمیز و نو جلوه نماید قطعه را در دستگاه موتور شویی یا قطعه شور گذاشته تا دستگاه در مدت کم با پاشش قوی آبگرم و مواد شوینده آنرا بشوید و از هرگونه روغن و چربی پاک نماید.

استفاده از دستگاه های مدرن، برای شستشوی انواع قطعات و ماشین آلات در صنایع مختلف امری مهم است. این امر هنگام تعمیرات اساسی، بازسازی و یا رنگ آمیزی در واحدهای مختلف صنعتی، باعث رعایت اصول پاکیزگی محیط زیست میباشد. همین امر موجب کارایی بیشتر و تولید بهتر استفاده کنندگان خواهد بود.

ماشین سازی صفاری با سالها تجربه و با ارائه دستگاههای متنوع و گوناگون، به طور عمومی و اختصاصی در جهت صرفه جویی در هزینه ها ، وقت و ساخت دستگاه های شستشوی قطعه با کیفیت مطلوب توانسته نیاز مصرف کنندگان را تامین نماید.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش یکی مهم ترین خدمات ما می باشد. این امر باعث کاهش دغدغه مشتری و آسودگی خاطر وی می باشد. این خدمات شامل تعمیر و عیب یابی در صورت خرابی می باشد. همچنین راهنمایی های تلفنی در جهت سرعت بخشیدن به عملیات ، از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

متریال های استفاده شده در دستگاه ها به راحتی قابل تهیه بوده و باعث سهولت و تسریع در تعمیرات و خدمات پس از فروش میباشد

قبل و بعد از شستشو قطعه توسط دستگاه

دستگاه قطعه شو صندوقی DB-800دستگاه قطعه شو صندوقی DB-800

نمونه ویدیو از کار دستگاه شستشو

امکانات دستگاه شتسشوی قطعه صندوقی مدل DB-800

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *