ماشین سازی صفاری

هزینه ها و درآمد دستگاه قطعه شویی

فهرست مطالب

هزینه ها و درآمد دستگاه قطعه شویی
هزینه ها و درآمد دستگاه قطعه شویی

هزینه ها و درآمد دستگاه قطعه شویی یکی از موارد مهم و کلیدی و سوال مشترک بین افرادی است که اقدام به خرید دستگته قطعه شویی کرده و قصد راه اندازی خدمات قطعه شویی دارند. یکی از مواردی که امروزه در تمامی کارگاه های صنعتی پیشرفته و مجهز تعمیرگاهی مورد استفاده قرار می گیرد، قطعه شو های صنعتی است. شست و شوی قطعات به صورت دستی، کاری وقت گیر ، طاقت فرسا و کثیف است. شست و شوی قطعات به صورت ماشینی و اتوماتیک مقرون به صرفه و راحت است و از نظر زمانی بهینه خواهد بود. شست و شوی قطعات بستگی به نوع وسیله نقلیه یا قطعه مصرفی دارد.

به صورت کلی دستگاه های قطعه شویی ماشین سازی صفاری به در اندازه های متفاوت با ظرفیت های مختلف تولید می شود. در شهرهای مختلف بستگی به شرایط محیطی و درآمد حاصله متغیر است و تاثیر زیادی بر درآمد دستگاه قطعه شویی میگذارد.

شرایط محیط کار و نوع ارائه در محیط و خدماتی بودن و یا مصرف برای کارهای شرکت خود تاثیری در روند درآمد دارد. هنوز بسیاری از محیط ها و شهرها و شرکت ها از شست و شوی دستی استفاده می کنند. استفاده از دستگاه های صنعتی برای ارائه ی خدمات شستشوی مکانیکی برای این شغل و سبک درآمد بالا محیاست.

درصورت استفاده از دستگاه های شرکت ماشین سازی صفاری میتوایند در وقت و انرژی مصرفی خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. کمترین هزینه در آمدی نسبتاً مورد قبول حاصل می شود. خاصیت دستگاه های ما شست وشوی سریع و پرقدرت است. کیفیت مناسب دستگاه و هزینه نگهداری پایین، به درآمد حاصله کمک بسیاری می کند و بر درآمد دستگاه قطعه شویی اثر مستقیم دارد.

نوع کیفیت و استاندارد دستگاههای تولیدی ما و تجربه بیش از یک دهه حضور مستمر و همکاری در این زمینه باعث شده تا قیمت ها به صورت پایه ارائه شود. این امر مهم کمک بزرگی در جهت حمایت از مشتریان و همکاران گرامی می باشد.

هزینه ها و درآمد دستگاه قطعه شویی

درآمد دستگاه قطعه شویی همیشه متفاوت بوده اما قیمت ها برای شست و شوی یک موتور کامل سواری به عنوان مثال شستشوی موتور پراید از 100 هزار تومان تا 130 هزار تومان و برای ماشین های سنگین به عنوان مثال: شستشوی موتور بنز 10 تن قیمت ها از 250 هزار تومان تا 350 هزار تومان ارائه می شود. باید به این نکته توجه نمود که سقف و میزان هزینه ها بسته به شرایط اقتصادی و اجتماعی ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد.

اگر از دستگاه های سواری شوی شرکت ما بهره مند شوید در طول 8ساعت کاری حداقل 16موتور کامل را شست و شو و با کیفیت عالی ارائه می دهید. میانگین سود و درآمد این نمونه دستگاه به طور متوسط روزانه 500 هزار تومان می باشد. هر چند محل کار و شرایط و امکانات محیطی می تواند بر درآمد دستگاه قطعه شویی تاثیر گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب