ماشین سازی صفاری

2 نکته در انتخاب بهترین شوینده

فهرست مطالب

انتخاب بهترین شوینده برای دستگاه قطعه شویی امری ضروری می باشد .آیا می دانید دستگاه قطعه شویی به چه موادی برای شسستشوی قطعات نیاز دارد؟ همانطور که می دانید این نوع دستگاه ها کاربرد ها و فواید فوق العاده ایی دارند.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات دستگاه های قطعه شویی اشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص انواع دستگاه قطعه شویی اتوماتیک در اختیارتان قرار دادیم.

در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه مواد و شوینده هایی که در این نوع دستگاه ها استفاده می شوند به دست آورید.

2 نکته در انتخاب بهترین شوینده
2 نکته در انتخاب بهترین شوینده

همانطور که می دانید استفاده از ماشین قطعه شویی در صنعت بسیار کاربردی است. در این نوع دستگاه ها قطات مختلف ماشینی شستشو داده می شوند و می توان تمام قطعات را در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرفه جویی در مصرف اب تمیز و پاک کرد و هیچ گونه لکه چربی اضافی روی قطعات باقی نگذاشت.

راهنمای انتخاب مواد شوینده در دستگاه قطعه شویی

در هنگام تهیه مواد شوینده لازم است تا نوع قطعات استیلی که می خواهید بشویید را بررسی کنید.

قطعات خودرو ممکن از از فلزات مختلفی تهیه شده باشند. از این رو نوع ماده شوینده ایی که برای جرم گیری و لکه بری آن ها مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت خواهد بود.

به همین خاطر لازم است تا حتما در مورد نوع ماده شوینده اطلاعات لازم را به دست اورید و مواد شوینده درستی را برای این قطعات استفاده کنید.

بهترین روش های شستشو را بشناسید

برخی از دستگاه ها با روش های متفاوتی قطعات را شستشو می دهند. شستشوی برخیی از ماشین ها به صورت کاملا اتوماتیک و برخی دیگر اتوماتیک نیست. از این رو نوع ماده شوینده ایی که برای شستشوی قطعات از جمله سیلندر و سر سیلندر مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت خواهد بود.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه قطعه شویی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب