ماشین سازی صفاری

4 نکته در انتخاب دستگاه قطعه شویی

فهرست مطالب

همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی برای شستشوی قطعات ماشینی بسیار کاربرد دارد و انتخاب دستگاه قطعه شویی نیاز به آگاهی و علم بیشتر دارد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات دستگاه های مختلف آشنا کردیم. همچنین اطلاعاتی در خصوص دستگاه های شوینده اتوماتیک در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی در خصوص دستگاه های شوینده قطعات و انتخاب دستگاه قطعه شویی را در اختیارتان قرار دهیم تا راحت تر بتوانید این این ماشین ها را انتخاب کنید.

این دستگاه ها دارای تجهیزات و بخش های مختلفی هستند که هر یک وظیفه مربوط به خود را انجام می دهند.تمامی این قطعات بسته به طراحی که دارند شستشو را انجام می دهند.

شوینده قطعات

راهنمای انتخاب دستگاه قطعه شویی

  • دستگاهی برای شما کارایی دارد که بتواند علاوه بر لکه بری تمامی قسمت های قطعات را جرم گیری کند و تنها سطح رویی بدنه قطعات را شستشو ندهد و با استفاده از فشار آبی که به قطعات مربوطه وارد می کند بتواند تمامی جرم ها و آلودگی های قطعات را شستشو دهد.
  • بسته به میزان قطعاتی که شستشو می دهید و سایز معمول آن ها باید دستگاهی با مخزن مناسب را انتخاب کنید.
  • همچنین دستگاه های مختلف سرعت شستشوی متفاوت و قدرت متفاوتی در شستشو و فشار اب دارند که بسته به نیازتان به نوع قطعاتی که می خواهید شستشو دهید لازم است تا دستگاه های مختلف را انتخاب کنید.
  • بودجه یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید دستگاه قطعه شویی باید مورد بررسی قرار گیرد. چه مقدار می خواهید هزینه کنید؟ بسته به اهمیت شستشوی قطعات برای کسب و کارتان می توانید دستگاه هایی با کیفیت و قیمت های متفاوت را انتخاب کنید. اما به خاطر داشته باشید هر چه دستگاه با کیفیت تری را انتخاب کنید به طبع مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید.

برای انتخاب دستگاه قطعه شویی و تهیه بهترین انواع دستگاه قطعه شویی می توانید با کارشناسان ماشین سازی صفاری در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب