ماشین سازی صفاری

شستشوی لوله و اگزوز در دستگاه قطعه شویی

فهرست مطالب

همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی می تواند تجهیزات و قطعات مختلفی را شستشو دهد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات انواع دستگاه قطعه شویی آشنا کردیم همچنین اطلاعاتی در خصوص انتخاب دستگاه قطعه شویی در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

تمیز کردن لوله و لوله یک مشکل دشوار در شستشوی قسمت است زیرا محلول تمیز کردن باید به منظور تمیز کردن صحیح از طریق لوله جریان یابد. روش های مختلف تمیز کردن برای لوله های کوتاه با قطر داخلی کافی (ID) وجود دارد، اما هنگامی که طول نسبت ابعاد: ID افزایش می یابد، مجبور می شود جریان محلول را از طریق خود لوله مجبور کنید.

هنگامی که نسبت ابعاد به اندازه کافی بالا می رود، برای تمیز کردن کانول، سوزن ها و دیگر لوله های با قطر کوچک، تنش سطح آب به مسئله ای تبدیل می شود که مشکلاتی را با “مرطوب شدن” یا جریان هر چند قسمت و عمل مویرگی ایجاد می کند. برای شناسه بسیار کوچک، سیستم تمیز کردن کانولا سوزن ما یا سیستم تمیز کردن خودکار و هدایت اتومبیل با سیستم اولتراسونیک توصیه می شود.

شستشوی لوله و اگزوز در دستگاه قطعه شویی
شستشوی لوله و اگزوز در دستگاه قطعه شویی

برای تمیز کردن لوله های فلزی، لوله، منیفولدهای اگزوز، لوله های خم شده و لوله های معمولی، سیستم تمیز کردن لوله های صنعتی می توانید از دستگاه قطعه شویی استفاده کنید.

روشهای چند ضربه یا تحریک نه تنها منجر به تمیزکاری بهتر لوله یا قسمت لوله می شود، بلکه هنگام شستشوی لوله ها به صورت افقی در لوله تمیز کننده صنعتی، روند شستشوی قسمت را تسریع می کند:

آسانسور سکو که لوله ها را به صورت بالا و پایین در حال حرکت در محلول می کند، تضمین می کند که شناسه لوله های مختلفی در همان چرخه قابل اجرا هستند و لوله را از طریق تمام اسپری در منطقه غوطه وری منتقل می کند.

با وجود لوله هایی با زاویه دید جزئی، حرکت آسانسور سکو از محلول آبی کاملاً داخل و خارج از آن یک عمل گرگرفتگی هیدرولیک تهاجمی ایجاد می کند. این عمل وقتی که سکو وارد محلول شود، خاکهای شسته شده و تمیز آبهای محلول را به شکلی پر فشار هل می دهد.

پس از خروج از محلول، به لوله ها اجازه داده می شود تا به سرعت محلول های باقیمانده را تخلیه کنند. این حرکت مداوم در داخل و خارج از محلول در ترکیب با اسپری تحت تاثیر غوطه وری قسمتهای تمیز را بدون توجه به پیکربندی خم لوله تضمین می کند.

برنامه های کاربردی تجهیزات تمیز کردن لوله:

  • لوله های کشیده شده با روغن مورد استفاده در هنگام ترسیم اکستروژن
  • لوله های اگزوز موتور – اگزوز مستقیم یا خم شده
  • مجرای برقی
  • منیفولد موتور
  • منیفولدهای هیدرولیک، سیلندرها و لوله ها

برای خرید دستگاه قطعه شویی با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب