ماشین سازی صفاری

3 نکته مهم در انتخاب دستگاه قطعه شویی

فهرست مطالب

همانطور که می دانید برای خریید دستگاه قطعه شویی لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید. اینکه قصد شستشوی چه قطعاتی را دارید و میزان چربی موجود در سطح قطعات بر نوع دستگاهی که می خرید تاثیر خواهد داشت.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات دستگاه قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص دستگاه قطعه شویی در اختیارتان قرار دهیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

در هنگام انتخاب تجهیزات برای تمیز کردن، هر نرم افزار منحصر به فرد مشتری نوع تجهیزات شستشو و نظافت قطعات صنعتی مورد نیاز برای برداشتن صحیح ذرات، روغن ها، مایع خنک کننده ها و موارد مشابه را برای مرحله بعدی در فرآیند تولید دیکته می کند.

قطعاتی که به شدت در گریسها، روغنها، مایع هیدرولیک یا سایر مواد ناخالص آلاینده پوشش داده می شوند، اغلب به عنوان کاربردهای شستشوی قطعات صنعتی سنگین شناخته می شوند.

دستگاه های مختلف قطعه شویی

شستشوی سطح خارجی قطعات در دستگاه قطعه شویی

برای قطعاتی که به تمیز کردن بیرونی ناخالص نیاز دارند، کابینت های شستشوی اسپری و واشرهای نقاله درون خطی ما روغنهای واقعی، گریس، سوخته شده بر روی کربن، خنک کننده های ماشین کاری و سایر آلودگی ها را از هر قسمت از قسمت هایی که در راستای دید فشار بالا، نازل های اسپری با حجم بالا تمیز می کنند، تمیز می کنند. نمونه هایی از قطعاتی که از واشر کابینت اسپری یا واشر کنونی استفاده می کنند عبارتند از موتورها، درپوش دریچه موتور، درام ترمز و قطعات تولیدی روغنی.

شستشوی سطح داخلی قطعات

اگر یک برنامه شستشوی قطعات نیاز به تمیز کردن قسمت داخلی داشته باشد، لوله ها، لوله ها و معابر مانند بدنه های شیر هیدرولیک یا منیفولد ها برای ماشین لباسشویی قطعات غوطه وری ما مناسب هستند. شیمیایی با فرو بردن قسمتهای آلوده در محلولهای تمیز کردن قلیایی (صابون) قادر به پوشاندن تمام سطوح قسمت از جمله داخلی است. واشر غوطه وری دارای یک سکوی است که از بالا و پایین نوسان می کند تا محلول در تمام قسمتهای داخلی و در تمام سطوح جریان یابد.

از بین بردن چربی و روغن موجود در قطعات

برای قسمت هایی که به سختی با روغن و گریس خیس شده اند و با هر یک از آنها تمیز می شود: واشر کابینت اسپری، واشر درون نقاله یا واشر غوطه وری بهتر است برای استفاده از سیستم حذف روغن مانند کفگیر دیسک کمربند یا کولر روغن جهت حفظ مواد شیمیایی شستشو مناسب باشند برای استفاده طولانی تر تمیز کنید مخلوط روغن امکان استخراج سنگین روغنها و بازگشت شیمی شستشوی آبی به مخزن شستشو را فراهم می آورد.

برای خرید دستگاه قطعه شویی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب